Buumi
4.0

Buumi

Buumi Kasiino: Saa 100 eurot kasiino boonust

Mängi Kohe

*Kehtib uutele mängijatele

Buumi puhul on tegu Eesti üpriski uue kasiinoga, mis on avatud alles 2023 aastal. Kuigu tegu on üpriski uue kasiinoga, siis võib seda kasiinot igati usaldada, sest neil on olemas ka Eesti litsents ning see kasiino kuulub firmale Njord Vantage Services LTD. Mängimise alustamine on Buumi kasiinos üpriski lihtne ning kontot pole vaja avada. Piisab ainult pangakontost SEB, Luminor, LHV, Coop või Swedbanki pangas. Seda võimaldab teha Brite makseplatvorm, mida Buumi kiirkasiino kasutab.

Buumi kasiino boonused

Buumi kasiinos on võimalik kasiino boonus saada. Selleks on vaja teha minimaalselt 25 eurone sissemakse(minimaalne sissemakse on selles kasiinos 1 euro). Boonus mis pakutakse on 100% kuni 100 eurone boonus ehk suurim boonus, mis on võimalik saada on 100 eurot. Nii sissemaksele kui ka boonusele kehtib 25 kordne läbimängimisnõue. Kui pole soovi läbimängimisnõudeid täita, siis on võimali ka boonusest loobuda.

Pilk tasuks peal hoida ka kampaaniatel, sest seal on pakkumisi ka nendele mängijatele, kellel on juba konto selles kasiinos olemas.

Boonus kuni:
100 eurot
Tervitusboonus
* Kehtib Uutele mängijatele.

Mängi Kohe

*Kehtib uutele mängijatele

4.0
Usaldusväärsus
4.0
Pakutavad Mängud
4.0
Boonused
4.0
Klienditugi
4.0 Hinnang
Buumi
4.0/5
Copyright 2024 kasiinoboonusedeestis.com