Fruta
4.0

Fruta

Fruta Kasiino: Saa 200 tasuta spinni

Mängi Kohe

*Kehtib uutele mängijatele

Fruta on Eestis täiesti uus kiirkasiino ning nad alsutasid tegevust Eesti turul alles 2024 aastal. Fruta kasiino kuulub firmale Happy Hour Solutions firmalne ning neil on olemas ka Eesti litsents. See mängukoht on keskendunud just mobiilsele seadmele ning nende prioriteediks on mugavus ning kiirus. Maksete vahendamiseks kasutab Fruta Zimpler makseplatvormi ning tänu sellele saab makseid teha läbi Eesti internetipankade nagu Luminor, LHV, SEB ning Swedbank. Fruta kaub uutele liitujatele ka head kasiino boonust, milleks on suur hulk tasuta spinne.

Fruta kasiino boonused

Kasiino boonused on uute mängijate jaoks tähtsad asjad ning Fruta kasiinos ei pea selles pettuma. Samuti nagu ka Highroller kasiinol, siis on ka Fruta kasiinos pakkumisel 200 tasuta spinni. Selleks peab tegema vähemalt 20 eurose sissemakse ning sellest piisab, et saada esimesed 50 tasuta spinni kätte. Tasuta spinnid jaotatakse laiali niimoodi:

  • 1. päev: 50 tasuta spinni Book of Dead slotimängus
  • 2. päev: 50 tasuta spinni Gates of Olympus slotimängus
  • 3. päev: 50 tasuta spinni Big Bass Bonanza slotimängus
  • 4. päev: 50 tasuta spinni Sweet Bonanza slotimängus

Kindlasti peab mainima ka seda, et nendest tasuta spinnidest saadud võitudega ei kaasne läbimängimistingimusi. Maksimaalne võit, mida tasuta spinnidest võita on võimalik on 100 eurot.

Boonus:
200 tasuta spinni
Tervitusboonus
* Kehtib Uutele mängijatele.

Mängi Kohe

*Kehtib uutele mängijatele

4.0
Usaldusväärsus
4.0
Pakutavad Mängud
4.0
Boonused
4.0
Klienditugi
4.0 Hinnang
Fruta
4.0/5
Copyright 2024 kasiinoboonusedeestis.com