Kanuuna
4.0

Kanuuna

Kanuuna Kasiino: Saa 200 tasuta spinni boonus

Mängi Kohe

*Kehtib uutele mängijatele

Kasiino Boonused » Kanuuna

Kanuuna kasiino on Eestis juba üpris tuntud kiirkasiino ning nad alustasid tegevust Eestis 2021 aastal ning selle kasiino omanik on firma 1UP Services (CY) Limited. Neil on olemas ka vajalik Eesti litsents, mis kontrollib, et nad tegutseksid Eesti turul ausalt. Kanuuna kasutab enda maksete vahendamiseks Zimpler platvormi ning tänu sellele on võimalik teha sissemakseid läbi Eesti suurtemate internetipankade nagu SEB, Swedbank, LHV ning Luminor. Samuti pakuvad nad uutele liitujatele head tasuta spinnide boonust.

Kanuuna kasiino boonused

Kanuuna pakub uutele liitujatele väga head liitumisboonust ning selleks on 200 tasuta spinni ning nendel spinnidel puuduvad läbimängimistingimused. Esimesed 100 tasuta spinni saab kaasa juba esimese sissemaksega ning ülejäänud 100 tasuta spinni saab kätte siis kui järgneval päeval kontole sisse logida.

  • 1 päev: 100 tasuta spinni slotimängus Big Bass Splash
  • 2 päev: 100 tasuta spinni slotimängus Zeus vs Hades

Tasuta spinnid leiab kategooria “Laskemoonaladu” alt.

Selleks, et Kanuuna kasiinost saada boonust on vaja teha vähemalt 20 eurone sissemakse, mis on selleks kasiinos ka minimaalseks sissemakse summaks ning tasuta spinnid kehtivad 24 tundi ehk selle aja jooksul on need vaja ära kasutada.

Boonus:
200 tasuta spinni
Tervitusboonus
* Kehtib Uutele mängijatele.

Mängi Kohe

*Kehtib uutele mängijatele

4.0
Usaldusväärsus
4.0
Pakutavad Mängud
4.0
Boonused
4.0
Klienditugi
4.0 Hinnang
Kanuuna
4.0/5
Copyright 2024 kasiinoboonusedeestis.com