Respin
4.0

Respin

Respin Kasiino: Saa 300 eurot kasiino boonust

Mängi Kohe

*Kehtib uutele mängijatele

Respin on Eestis väga värkse kiirkasiino ning nad on enda uksed avanud 2024 aastal ning see kasiino kuulub firmale Ducks In A Row OÜ. Kuna tegemist on kiirkasiinoga, siis pole selles kasiinos kontot vaja luua ning kõik vajalik info saadakse kätte läbi pangakonto. Respin kasiinol on olemas ka Eesti litsents ning nad pakuvad uutele liitujatele ka väga head boonust, sest nende puhul on tegemist uute tegijatega turul.

Respin kasiino boonused

Respin kasiino pakub uutele liitujatele 300 eurost pärisraha boonust, mis on jagatud 30-ks erinevaks osaks 10 eurosteks tükkideks. Selleks, et boonust saada tuleb teha lihtsalt ükskõik mis suuruses sissemakse(minimaalne sissemakse selles kasiinos on 10 eurot) ning muud polegi vaja teha.

Selle 300 eurose boonuse 10 eurosed osad jagatakse välja igakord kui mängija teenib 400 lojaalsuspunkti ja nii on kokku võimalik saada 300 eurot. See on üpriski eriline boonus Eestis, sest teised kasiinod sellise süsteemiga boonuseid ei paku.

Kindlasti peab välja tooma ka selle, et kõik kasiino boonused, mis selles kasiinos välja antakse on mängija omad ning sellele summale ei kehti läbimängimistingimusi.

Boonus kuni:
300 eurot
Tervitusboonus
* Kehtib Uutele mängijatele.

Mängi Kohe

*Kehtib uutele mängijatele

4.0
Usaldusväärsus
4.0
Pakutavad Mängud
4.0
Boonused
4.0
Klienditugi
4.0 Hinnang
Respin
4.0/5
Copyright 2024 kasiinoboonusedeestis.com