Trickz
4.0

Trickz

Trickz Kasiino: Saa 300 tasuta spinni

Mängi Kohe

*Kehtib uutele mängijatele

Trickz on Eestis üks parimaid kiirkasiinosid ning nad alustasid tegevust Eesti turul 2022 aastal ning see kasiino kuulub firmale Hitz Gaming OÜ-le. Neil on olemas ka Eesti litsents ning see tähendab, et seda kasiinot võib usaldada. Trickz kasiino pakub uutele liitujatele ka head liitumisboonust ning olemasolevatele mängijatele on pakkumises samuti erinevaid pakkumisi.

Boonused

Selleks, et Trickz kasiinos saada boonust on vaja teha vähemalt 20 eurone sissemakse ning see on ka selles kasiinos minimaalseks sissemakse summaks.

Trickz kasiino boonus koosneb kahest osast ning kokku antakse kahe sissemaksega välja 300 tasuta spinni. Esimese sissemaksega on võimalik saada 100 tasuta spinni ning teise sissemaksega koguni 200 tasuta spinni. Nendel tasuta spinnidel on 30X läbimängimisnõue. Kui ei taha tasuta spinne sissemaksetega, siis on võimalik ka boonusest loobuda.

Trickz pakub enda mängijatele ka cashback boonust, mis on üpris hea. Näiteks kui kaotada nädala jooksul 20 kuni 500 eurot, siis saab järgeval esmaspäeval Trickzi poolt tasuta keerutused või Superkeerutused. Viimaste puhul on näiteks ühe spinni väärtuseks 1 euro. Kui aga kaotused on üle 500 euro, siis pakub Trickz 10% cashbacki.

Selles kasiinos on olemas ka palju teisi pakkumisi, millel tasub kindlasti silm peal hoida, sest erinevaid kampaaniaid on üpriski palju.

Boonus:
300 tasuta spinni
Tervitusboonus
* Kehtib Uutele mängijatele.

Mängi Kohe

*Kehtib uutele mängijatele

4.0
Usaldusväärsus
4.0
Pakutavad Mängud
4.0
Boonused
4.0
Klienditugi
4.0 Hinnang
Trickz
4.0/5
Copyright 2024 kasiinoboonusedeestis.com