Winnerz
5.0

Winnerz

Winnerz Kasiino: Saa 350 tasuta spinni

Mängi Kohe

*Kehtib uutele mängijatele

Kasiino Boonused » Winnerz

Winnerz kasiino kuulub HITZ GAMING OÜ alla ning see avati jaanuaris 2022. Kasiino on tuntud enda tasuta spinnide poolest ning sealt võib leida kokku üle 2500 mängu, mille toovad mängijateni 20 erinevat tootjat. Mängude seas leidub ruletti, sotimänge jms. Võrreldes teiste kasiinodega on mängude hulk pigem väike. Seda kompenseerivad aga mitmesugused boonused, mis on tihti isegi mängude hulgaga võrreldes olulisemad.

Pros
  • Pole kontot vaja
  • Valikus üle 2500 kasiinomängu
  • On olemas ka lojaalsusprogramm
Cons
  • Ühtegi miinust polegi

Kasiino boonused

Winnerz pakub just uutele liitujatele erilisi kasiino boonuseid.Tervitusboonus, kui teha sissemakse 20€ vääruses kindlustab mängijale 200 tasuta spinni ning teise sissemakse tegemine võimaldab saada lisaks veel 150 spinni. Antud tervitusboonusele rakendub 30 kordne läbimängimise nõue, mida tuleb teha kolme päeva jooksul. Winnerz kasiinol on olemas ka cashback süsteem, mis kehtib mängjatele kes on ära kasutanud kõik tervitusboonused, mida pakutakse uutele liitujatele. Cashbacki süsteem võimaldab mängijal saada 20€-50€ kaotuse puhul tasuta spinne või superspinne. Kaotuse summas üle 500€ päevas on võimalik saada järgmisel päeval reaalses rahas tagasi 10%.

Sisse-väljamaksed

Sissemaksete tegemiseks on vajalik konto avamine ja registreerimine. Sisse-ja väljamakseid on võimalik teha läbi kõikide suuremate pankade nagu näiteks SEB, LHV, Swedbank ja Luminor. Väljamaksed kontole tagasi jõuavad loetud minutitega. Minimaalseks sissemakse summaks Winnerz kasiinos on 20€ ja minimaalseks väljamakse summaks 25€.

Kontakt ja klienditugi

Klienditugi on saadaval 24/7 nagu enamikes kasiinodes ning ühenduse saamiseks on võimalik kasutada live chatti ning e-maili saatmist. Kiirem variant on alati live chat. Küsimuste ja probleemide korral on võimalik ühendust saada support@winnerz.com.

Boonus kuni:
350 tasuta spinni
Tervitusboonus
* Kehtib Uutele mängijatele.

Mängi Kohe

*Kehtib uutele mängijatele

5.0
Usaldusväärsus
5.0
Pakutavad Mängud
5.0
Boonused
5.0
Klienditugi
5.0 Hinnang
Winnerz
5.0/5
Copyright 2024 kasiinoboonusedeestis.com