Wisho
5.0

Wisho

Wisho Kasiino: Saa 350 tasuta spinni

Mängi Kohe

*Kehtib uutele mängijatele

Wisho kasiino kuulub HITZ GAMING OÜ alla, kelle visiooniks on saada mängutööstuse juhtivaks jõuks ning luua mänge, mis pakuvad mängijatele tõelisi emotsioone. Nad reklaamivad ennast uuenduslikkuse, graafika, huvitavate lugude, kvaliteedi ja pühendunud meeskonnaga, lubades kõikidele kasutajatele pakkuda vaid parimat kasutajakogemust. Ettevõttel on litsents ning ta kuulub Maksu- ja Tolliameti järelvalve alla. Nagu ka mujal on kasiinos mängimiseks vanusepiir alates 21. eluaastast.

Pros
  • VIP Programm
  • Igapäevane Cashback
  • Meeldib kasutajakogemus
  • Ilma kontota kasiino
Cons
  • Pole midagi välja tuua

Kasiino boonused

Wisho pakub laial hulgal erinevaid kasiino boonuseid, mille kasutamiseks on aga kasiino poolt paika pandud kindlad reeglid. Kõiki boonuseid nagu näiteks sissemakseboonust, tasuta panuseid, riskivabasid panuseid, tasuta keerutusi jms on võimalik kasutada valid üks kord ühe konto kohta. Lisaks on olemas ühekordsed tervitusboonused, mida pakutakse uutele liitujate. Boonustele lisanduvad tihti tingimused läbimängimiseks, mis tähendab seda, et boonusraha väljamakseks on vajalik sissemakse ja boonus mängida läbi vähemalt 25 korda ning tavaliselt on minimaalne summa sissemakseks, et boonust saada 20 eurot.

Sisse-väljamaksed

Sissemakseid saab teha tõendades elektrooniliselt enda isikut kasutades näiteks Smart-ID, ID-kaarti, Mobiili-ID jms. Sissemaksed on kohustatud mängija tegema enda isiklikult pangakontolt otse oma isiklikule mängijakontole. Sissemaksed kontole on võimalik teha eurodes ja minimaalse sissemakse summaks on 20 eurot. Kõik võidud on kontol nähtavad koheselt peale mängimist ning sarnaselt sissemaksetele on võimalik väljamakseid teha ainult mängija isiklikule pangakontole. Enne summa väljamakset on kasiinol võimalik nõuda summa vähemalt ühekordset läbimängimist. Kõikidele väljamaksetele rakendub Wisho kasiinos teenustasu, milleks on fikseeritud 2 eurot. Minimaalne väljamakse summa on 25 eurot.

Kontakt ja klienditugi

Wisho kasiinol on olemas virtuaalne klienditugi, mida on võimalik kasutada vestluse formaadis. Klienditugi on eestikeelne ning toimib 24/7. Lisaks on ka toimiv e-posti aadress support@wisho.com, mille kaudu on võimalik jagada tagasisidet või paluda abi küsimuste ja probleemide korral.

Boonus kuni:
350 tasuta spinni
Tervitusboonus
* Kehtib Uutele mängijatele.

Mängi Kohe

*Kehtib uutele mängijatele

5.0
Usaldusväärsus
5.0
Pakutavad Mängud
5.0
Boonused
5.0
Klienditugi
5.0 Hinnang
Wisho
5.0/5
Copyright 2024 kasiinoboonusedeestis.com