Privaatsustingimused

Kasiino Boonused » Privaatsustingimused

Meil on hea meel, et külastate meie veebilehte. Sellel lehel kirjeldame oma privaatsustingimusi ning seletame kuidas me kogume, kasutame ning avaldame teavet.

Teabe kogumine

Isikuandmed: Kui külastate meie veebisaiti, võime teilt koguda teatud isiklikult tuvastatavat teavet, nagu teie nimi, e-posti aadress ja kontaktandmed. Kogume seda teavet ainult teie poolt vabatahtlikult esitatuna, näiteks kui tellite meie uudiskirja või võtate meiega ühendust meiega emaili kaudu.

Mitteisiklik teave: Võime mingitel puhkudel koguda ka automaatselt analüütilist teavet näiteks nagu veebilehitseja tüüp, viitav veebisait ja muu sarnane mitteisiklik teave.

Teabe Kasutamine

Isikuandmed: Isikuandmeid kasutame ainult selle jaoks, et vastate teie emailidele ning vahepeal võime saata välja ka uudiskirju.

Mitteisiklik teave: Võime kasutada mitteisiklikku teavet erinevatel eesmärkidel, sealhulgas trendide analüüsimiseks, veebisaidi haldamiseks, kasutajate liikumiste jälgimiseks veebisaidil ja demograafilise teabe kogumiseks.

Kolmanda osapoole lingid

Meie veebisait võib sisaldada linke kolmanda osapoole veebisaitidele, mida me ei kontrolli. Me ei vastuta nende kolmandate osapoolte veebisaitide privaatsuspoliitika ega sisu eest. Soovitame teil lugeda privaatsuspoliitikat iga kolmanda osapoole veebisaidi külastamisel.

Võtke meiega ühendust

Kui teil on küsimusi või muresid käesoleva Privaatsuspoliitika kohta, võtke meiega ühendust kontakt lehe kaudu.

Meie veebisaiti kasutades nõustute selle Privaatsuspoliitika tingimustega.

Copyright 2024 kasiinoboonusedeestis.com